گروه مترجمین شیمی با در اختیار داشتن شبکه ای غنی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، فارغ التحصیلان و اعضای محترم شرکت های دانش بنیان مفتخر به ارائه خدمات ذیل می باشد:


خدمات ترجمه

خدمات ترجمه ی گروه ترجمه شیمی تمامی زمینه های مرتبط با این رشته را در برمی گیرد. یکی از مزایای گرفتن خدمات از این گروه تمرکز کامل آن بر روی رشته ی شیمی و به کارگیری اعضای متخصص و دارای اطلاعات کافی در این زمینه است. خدمات ترجمه تخصصی شیمی از زبان فارسی به انگلیسی در اشکال مختلف متن، مقاله، کاتالوگ، بروشور و وب سایت های تخصصی توسط این گروه صورت می پذیرد.


نوشتن مقاله

با توجه به اهمیت مقالات ISI و ارزش گذاری قابلیت های دانشجو بر اساس کیفیت مقالات چاپ شده ی او یکی از خدمات اصلی این گروه نوشتن مقالات ISI بر اساس داده ها و پایان نامه های استخراجی حاصل از پژوهش مورد نظر می باشد. در طول نوشتن مقاله سعی بر این است که با جستجوی آخرین کارهای علمی چاپ شده در این زمینه و نوشتن مقدمه ای قوی و سپس تحلیل و استفاده ی درست از داده های بدست آمده به جمع بندی عالی و مناسب و در خور چاپ در ژورنال علمی مورد نظر دست پیدا کنیم. کیفیت این کار تضمینی بوده و به شخص مورد نظر این اطمینان داده خواهد شد که نتایج کار علمی او در بهترین ژورنال ممکن به چاپ خواهد رسید.


ویرایش مقاله

همان طور که تمامی اهل علم با خبر هستند یکی از ملاک های اصلی داوری مقالات در ژورنال های معتبر و بین المللی کیفیت نگارش مقاله به زبان انگلیسی می باشد. نحوه ی به کار گیری و استفاده از واژگان و لغات و همچنین بکار گیری آن ها در قسمتی مناسب از متن مورد نظر کاری است بسیار با اهمیت که اهل فن خود را می طلبد. ما با استفاده از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که به نحوه ی ویرایش مقالات ISI اشراف کامل دارند از پس این مهم برآمده ایم و خدمات با کیفیت و تضمین شده ای را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.


مشاوره در زمینه ی انجام پروژه های دانشجویی و صنعتی

قسمت اعظم و حیاتی و رو به رشد این گروه بهره گیری از افراد متخصص شیمی با دانش و قابلیت های استثنایی در زمینه ی انجام مشاوره برای پیش برد پروژه های متنوع شیمی می باشد. ذکر این نکته با ارزش است که دغدغه ی اصلی برای تشکیل چنین گروهی ایجاد محیطی مناسب برای خلق تعامل میان اعضای علمی و دانشگاهی شیمی با اهالی صنعت بوده تا شاید بتوان از این طریق تا حد ممکن به سرعت پیشرفت علمی و صنعتی ایران و ایرانیان افزوده گردد.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.